Stimulues de:lay Forte 20Ml

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Spray per MESHKUJ
Spray per nje performance me te gjate. Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit. Ndjesi e fresket dhe e bute ne penisin tuaj. Redukton ndjeshmerine e larte.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Spray per MESHKUJ
Spray per nje performance me te gjate. Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit. Ndjesi e fresket dhe e bute ne penisin tuaj. Redukton ndjeshmerine e larte.
Perdorimi: 2-4 sprucime mbi siperfaqen e penisit perpara aktit. 20ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!