Stimulues EROS ProLong 101 30Ml

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Eros

Spray gjenital per meshkuj. Per qarkullim me te mire te gjakut ne zonen gjenitale dhe me shume ndjesi gjate dashurise! 

Info shtesë

Spray gjenital per meshkuj. Per qarkullim me te mire te gjakut ne zonen gjenitale dhe me shume ndjesi gjate dashurise! I pershtatshem per perdorim me prezervativet latex. Shishe 30ml

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!