Stimulues Spanish Fly Gold Men 30Ml

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ero

Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.

Info shtesë

Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.
Perberesit: Ekstrakte Angelica Sinensis, L-Arginine, etj.
Perdorimi: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml). Tundeni shishen mire perpara perdorimit. Shishe 30ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!