Kapsula Stimuluese EXXtreme Libido Caps Women 2pc

06153820000

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Kapsula per femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.

Info shtesë

Kapsula per femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 2 kapsula. 

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!