Kapsula V-Activ Men

06148400000

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Fuqi per Meshkuj!
Kapsula per meshkuj. Shtojce ushqyese. Keto kapsula permbajne nje miks te perberesve bimore te cilat mund te ndikojne pozitivisht ne jeten tuaj seksuale. Perqendrimi i larte i i perberesve aktive mund te stimulojne dhe shtojne potencen, gjallerine, epshin dhe forcimin e organit.
Kutia: 20 kapsula.

Perberesit: Vaj tershere, ekstrakte guarana, vaj soje, etj.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Fuqi per Meshkuj!
Kapsula per meshkuj. Shtojce ushqyese. Keto kapsula permbajne nje miks te perberesve bimore te cilat mund te ndikojne pozitivisht ne jeten tuaj seksuale. Perqendrimi i larte i i perberesve aktive mund te stimulojne dhe shtojne potencen, gjallerine, epshin dhe forcimin e organit.
Kutia: 20 kapsula.

Perberesit: Vaj tershere, ekstrakte guarana, vaj soje, etj.
Doza e rekomanduar: Gelltisni 1 kapsule komplet shoqeruar me uje te bollshem, 1 ore perpara aktit seksual.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!
Shenim: Shtojse ushqyese. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!