Kapsula Exxtreme Power Caps2

06145300000

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Hot

Kapsula per Meshkuj!
Do pelqenit fuqi ne cdo situate?
Shtojce ushqyese. Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.

Info shtesë

Kapsula per Meshkuj!
Do donit fuqi ne cdo situate?
Shtojce ushqyese. Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.
Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!
Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!