Titan Gel Gold

Titan2

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydhes.
Xheli mund te perdoret gjate seksit, me pompe penisi, me zgjatues dhe gjate masazhit per rritjen e penisit te njohur si "jelqing". Permireson fortesine e ereksioneve. Rrit libidon. Ka efekt pozitiv ne prostate.

Info shtesë

Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydhes.
Xheli mund te perdoret gjate seksit, me pompe penisi, me zgjatues dhe gjate masazhit per rritjen e penisit te njohur si "jelqing". Permireson fortesine e ereksioneve. Rrit libidon. Ka efekt pozitiv ne prostate.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!