Balsam Maximum

7285120100

2,270 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Balsam per perkujdesje penisi.

Me efekt per rritje te qarkullimit te gjakut dhe ereksion me te mire.

Perdorimi: aplikoheni kremin ne gjithe gjatesine e penisit dhe masazhojeni butesisht.

Info shtesë

Balsam per perkujdesje penisi.

Me efekt per rritje te qarkullimit te gjakut dhe ereksion me te mire.

Perdorimi: aplikoheni kremin ne gjithe gjatesine e penisit dhe masazhojeni butesisht.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!