Stimulues REWIND TOUCH CREAM 50 ML

00500477

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kremi Rewind Touch ka nje formule per te zgjatur orgazmen per nje kohe te gjate.
Perdorimi: aplikoni nje shtrese te holle kremi ne organin mashkullor dhe masazhojeni ne lekure. Kremi ka nje efekt te leht anestezie lokale. Perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kremi Rewind Touch ka nje formule per te zgjatur orgazmen per nje kohe te gjate.
Perdorimi: aplikoni nje shtrese te holle kremi ne organin mashkullor dhe masazhojeni ne lekure. Kremi ka nje efekt te leht anestezie lokale. Perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!