Stimulues VIGOR MAXIMO XXL GEL 75 ML

00500550

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vigor Maximo XXL eshte nje locion masazhues me efekt revolucionar, fale formules se ti me ingrediente me aftesi te medha elastike. Nje aplikim i rregullt ne penis, rrite volumin e tij dhe fuqine. Nje produkt teresisht natyral, i cili kombinon efektin e masazhit me duar me efektin e subsctancave aktive te cilat shtrijne dhe zgjasin lekuren.  Ky produkt i jep forme penisit dhe nje pamje te jashtezakonshe, duke ju lejuar te arini permasen e deshiruar ne kohe.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vigor Maximo XXL eshte nje locion masazhues me efekt revolucionar, fale formules se ti me ingrediente me aftesi te medha elastike. Nje aplikim i rregullt ne penis, rrite volumin e tij dhe fuqine. Nje produkt teresisht natyral, i cili kombinon efektin e masazhit me duar me efektin e subsctancave aktive te cilat shtrijne dhe zgjasin lekuren.  Ky produkt i jep forme penisit dhe nje pamje te jashtezakonshe, duke ju lejuar te arini permasen e deshiruar ne kohe.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!