Stimulues EREX POWER GEL 30 ML

00500549

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Erex Power Gel eshte nje xhel shume aktiv per stimulimin dhe masazhin e zonave intime te mashkullit. Me nje efekt stimulues te menjehershem, ai riaktivizon qarkullim e gjakut, duke ndihmuar keshtu ne ereksion. Duke pasur ingrediente bimore nuk eshte e nevojshme masazhimi per nje kohe te gjate, dhe nuk ka efekte anesore. I sigurt per perdorim me objekte latex, formula e tij me baze uji siguron perdorim te sigurt me prezervative.
Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel ne perineum dhe poshte testikujve dhe masazhojeni lehtesisht. Shenim: mund te shkaktoje skuqje te lehte. I testuar dermatologjikisht.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Erex Power Gel eshte nje xhel shume aktiv per stimulimin dhe masazhin e zonave intime te mashkullit. Me nje efekt stimulues te menjehershem, ai riaktivizon qarkullim e gjakut, duke ndihmuar keshtu ne ereksion. Duke pasur ingrediente bimore nuk eshte e nevojshme masazhimi per nje kohe te gjate, dhe nuk ka efekte anesore. I sigurt per perdorim me objekte latex, formula e tij me baze uji siguron perdorim te sigurt me prezervative.
Perdorimi: Aplikoni nje sasi te vogel ne perineum dhe poshte testikujve dhe masazhojeni lehtesisht. Shenim: mund te shkaktoje skuqje te lehte. I testuar dermatologjikisht.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!