-25%

Me ulje çmimi!

Stimulues PENIS XL TOUCH CREAM 50 ML

Stimulues PENIS XL TOUCH CREAM 50 ML

00500483

1,650 Lekë

2,200 Lekë

-25%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Penis XL Touch: ingredientet special te ketij produkti ndihmojn ne zgjatjen e ereksionit. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Penis XL Touch: ingredientet special te ketij produkti ndihmojn ne zgjatjen e ereksionit. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!