Stimulues ORGASMIC TOUCH FOR WOMEN 50 ML

00500482

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Orgasmic Touch stimulon ndjesine e klitorit. Instruksione: aplikoni sasine e deshiruar te xhelit ne klitor dhe perserisni aplikimin cdo here qe deshironi. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Orgasmic Touch stimulon ndjesine e klitorit. Instruksione: aplikoni sasine e deshiruar te xhelit ne klitor dhe perserisni aplikimin cdo here qe deshironi. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!