Stimulues ROCCO ESSENTIALS DELAY CREAM 50 ML

00500739

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

ROCCO DELAY CREAM eshte krem per te vonuar orgazmen tek meshkujt. Ka nje efekt anestezik lokal. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

ROCCO DELAY CREAM eshte krem per te vonuar orgazmen tek meshkujt. Ka nje efekt anestezik lokal. Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!