Stimulues ERECTION TOUCH FOR MEN 50 ML

00500481

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Erection Touch eshte xhel i cili stimulon ndjeshmerine e penisit. Perdoreni ne sasi sipas deshires dhe perjetoni ndjesi kenaqesie te reja.
Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Erection Touch eshte xhel i cili stimulon ndjeshmerine e penisit. Perdoreni ne sasi sipas deshires dhe perjetoni ndjesi kenaqesie te reja.
Perdorimi: perpara se ta perdorni xhelin, aplikoni nje sasi te vogel ne krah, nese ju ndodh ndonje reaksion alergjik ndalojeni perdorimin. Per perdorim te jashtem. Mbajeni ne nje vend te eret dhe te fresket.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!