Kapsula Stimuluese EXXtreme Libido Caps Women 10pc

06154040000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kapsula per Femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 10 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kapsula per Femra per te shtuar deshiren seksuale!
Shtojce ushqyese. Si rezultat i perberesave te vecante keto kapsula mund te nxisin deshiren, rezistencen dhe performancen.
Kutia: 10 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana dhe shume te tjere.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!