Stimulues ANOS Special Spray 30Ml

06224190000

1,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Spray anal ushqyes me efekt ftohes per te zbutur lekuren dhe penetrim me te lehte. Perdorimi: aplikoni 1-2 sprucime ne anus dhe lereni te veproj per pak kohe. Me tolerance te larte mukoze, pa yndyrna dhe i tretshem ne uje. Spray 30 ml.

Info shtesë

Spray anal ushqyes me efekt ftohes per te zbutur lekuren dhe penetrim me te lehte. Perdorimi: aplikoni 1-2 sprucime ne anus dhe lereni te veproj per pak kohe. Me tolerance te larte mukoze, pa yndyrna dhe i tretshem ne uje. Spray 30 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!