Sperme Artificiale Porn Sperm 125Ml

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Spermë artificiale me ngjyrë dhe dendësi origjinale.
Ju mund të përdorni atë si lubrifikant, nëpër party për qef apo për lojra erotike. Për përdorim privat apo prefesional. Testuar dermatologjikisht.

Info shtesë

Spermë artificiale me ngjyrë dhe dendësi origjinale.
Ju mund të përdorni atë si lubrifikant, nëpër party për qef apo për lojra erotike. Për përdorim privat apo prefesional. Testuar dermatologjikisht.

Tubetë 125 ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!