MyMagicWand G-Spot Attachment - Turquoise

MMW103TUR

2,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni vibrimet e vibratorit masazhator me kete shtoje speciale e dizenjuar per stimulim te pikes-G . Prej materiali silikon i cili fal ndjesi te bute dhe fleksibel. I thjeshte per tu vendosur dhe per tu pastruar.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Shijoni vibrimet e vibratorit masazhator me kete shtoje speciale e dizenjuar per stimulim te pikes-G . Prej materiali silikon i cili fal ndjesi te bute dhe fleksibel. I thjeshte per tu vendosur dhe per tu pastruar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!