MyMagicWand Bunny Attachment - Turquoise

MMW102TUR

2,470 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shijoni vibrimet e vibratorit masazhator me kete shtoje speciale ne forme lepuri per me shume stimulim se me pare. Prej materiali silikon i cili fal ndjesi te bute dhe fleksibel. I thjeshte per tu vendosur dhe per tu pastruar.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Shijoni vibrimet e vibratorit masazhator me kete shtoje speciale ne forme lepuri per me shume stimulim se me pare. Prej materiali silikon i cili fal ndjesi te bute dhe fleksibel. I thjeshte per tu vendosur dhe per tu pastruar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!