Pompe per Pastrim Bad Kitty Intimate Shower Black

05288620000

2,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Pompe per pastrim e zeze me tre tuba te ndryshem. Nje tube pak i lakuar, te tjeret ne forem shigjete, dhe me perdredhje.

Info shtesë

Pompe per pastrim e zeze me tre tuba te ndryshem. Nje tube pak i lakuar, te tjeret ne forem shigjete, dhe me perdredhje. Kapaciteti i pompes 100ml. Materiali: ABS, gome.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!