Pranga Neck and Hand Restraints

24921641001

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lidhese qafe, beli dhe pranga nga mbrapa. Struktura e qendrueshme do te thote qe mund ta lidhni partnerin sigurt. Te gjitha ripat prej materili te zi imitim lekure dhe mund te rregullohen ne permasa(me tokez dhe vrima te shumta) Polyrethane.

Info shtesë

Lidhese qafe, beli dhe pranga nga mbrapa. Struktura e qendrueshme do te thote qe mund ta lidhni partnerin sigurt. Te gjitha ripat prej materili te zi imitim lekure dhe mund te rregullohen ne permasa(me tokez dhe vrima te shumta) Polyrethane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!