Pompe per Pastrim RED ANAL DOUCHE

00800606

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe per pastrim intim, e kuqe me dy  tuba te ndryshueshem - nje per pastrim anal dhe nje per pastrim vaginal. Thjesht mbusheni topin me uje per larje ose me cdo leng tjeter nese keni deshire per te luajtur. Permasa e topit: 10 cm. Pjesa anale: 8 cm, Ø 0.5 cm-1 cm.  Pjesa vaginale: 14 cm, Ø 1.5-2 cm.  Materiali: PVC, pa phthalates sipas rregullave te EU.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pompe per pastrim intim, e kuqe me dy  tuba te ndryshueshem - nje per pastrim anal dhe nje per pastrim vaginal. Thjesht mbusheni topin me uje per larje ose me cdo leng tjeter nese keni deshire per te luajtur. Permasa e topit: 10 cm. Pjesa anale: 8 cm, Ø 0.5 cm-1 cm.  Pjesa vaginale: 14 cm, Ø 1.5-2 cm.  Materiali: PVC, pa phthalates sipas rregullave te EU.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!