Gizhteza MY LONG FINGERZ

00800603

600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Perfekte per parapergatitje te nxehta!  Nje set i dyfishte ne ngjyre mishi dhe te zeze. Material PVC. Masa: 7.5 cm, Ø 2 cm (fleksibel)

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Perfekte per parapergatitje te nxehta!  Nje set i dyfishte ne ngjyre mishi dhe te zeze. Material PVC. Masa: 7.5 cm, Ø 2 cm (fleksibel)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!