Gishteza Finger Sleeves Set

05131720000

1,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set me dy menge gishtash. Secila menge 8cm e gjate me diam 2.5 cm. Te dyja me strukture stimuluese. Me ngjyre pink dhe lejla.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set me dy menge gishtash. Secila menge 8cm e gjate me diam 2.5 cm. Te dyja me strukture stimuluese. Me ngjyre pink dhe lejla.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!