Pastrues TOY CLEANER SPRAY 120 ML

00500568

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Luxuria Toy Cleaner eshte nje detergjent specifik per pastrimin dhe mirembajtjen e lodrave tuaja te seksit. Formula e tij nuk permban alkol dhe eshte antibakteriale. Mund te perdoret per lodra silikoni, plastike, metali dhe gome. Perdorimi: aplikojeni direkt ne lodren te cilen doni te pastroni dhe me pas hiqeni.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Luxuria Toy Cleaner eshte nje detergjent specifik per pastrimin dhe mirembajtjen e lodrave tuaja te seksit. Formula e tij nuk permban alkol dhe eshte antibakteriale. Mund te perdoret per lodra silikoni, plastike, metali dhe gome. Perdorimi: aplikojeni direkt ne lodren te cilen doni te pastroni dhe me pas hiqeni.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!