Gojez Fetish Red

24915083001

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Gojes e forte ne forme topi golfi (diam. 4 cm) me virma per ajer dhe lidhese te rregullueshme ne permase. E zeze / e kuqe. Materiali: ABS (topi), lekure (lidheset).

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Gojes e forte ne forme topi golfi (diam. 4 cm) me virma per ajer dhe lidhese te rregullueshme ne permase. E zeze / e kuqe. Materiali: ABS (topi), lekure (lidheset).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!