Gishteza Foreplay Finger Set

05167910000

1,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge gishtash te buta me strukture stimuluese. Gjatesia 4.5 cm dhe diametri 1.3 cm, shume fleksibel. Ngjyrat: e kuqe dhe blu. 2 cope. Materiali: TPE.

Info shtesë

Menge gishtash te buta me strukture stimuluese. Gjatesia 4.5 cm dhe diametri 1.3 cm, shume fleksibel. Ngjyrat: e kuqe dhe blu. 2 cope. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!