"Latex Panties with 2 Dildos "

02567730000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbathje te thjeshta latex ne nje dildo te forte me pamje natyrale ne pjesen e perparme. Permasat e dildos: 16 cm. diam. 4 cm dhe nje dildo te brendshem 12 cm, diam. 3.5 cm oer kenaqesi anale.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mbathje te thjeshta latex ne nje dildo te forte me pamje natyrale ne pjesen e perparme. Permasat e dildos: 16 cm. diam. 4 cm dhe nje dildo te brendshem 12 cm, diam. 3.5 cm oer kenaqesi anale.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!