Thithka & Masturbator Double Double

05873030000

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

2 ne 1:pompe per gjoksin me vibrim e cila mund te perdoret dhe per stimulim klitori (kur kthehet mbrapsht). Diametri 7 cm. Gjatesia e kabullit midid dy kupave 1.02 m + 52 cm kabulli i lidhur me pultin. Materiali: silikon, abs, pvc. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AAA.

Info shtesë

2 ne 1:pompe per gjoksin me vibrim e cila mund te perdoret dhe per stimulim klitori (kur kthehet mbrapsht). Diametri 7 cm. Gjatesia e kabullit midid dy kupave 1.02 m + 52 cm kabulli i lidhur me pultin. Materiali: silikon, abs, pvc. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AAA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!