Pompe per pastrim Ultimate Douche

05271900000

1,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompe per pastrim intim (12 cm, kapaciteti: 160ml) me 2 tuba te ndryshem nga 12 cm (diam. 1.3 dhe 1 cm) me vrima per sprucim. Per pastrim te thjeshte.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pompe per pastrim intim (12 cm, kapaciteti: 160ml) me 2 tuba te ndryshem nga 12 cm (diam. 1.3 dhe 1 cm) me vrima per sprucim. Per pastrim te thjeshte.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!