Masazhator Bodi-Spa Wonder Wand

05782580000

9,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masazhator i karikueshem me koke fleksibel dhe 10 nivele te ndryshme vibrimi, te ndryshueshme me shtypjen e nje butoni. Lejla. Gjatesia totale 32 cm, diam. i kokes se masazhatorit 5.8 cm. Materiali: ABS, silikon. Karikues me koke USB i perfshire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masazhator i karikueshem me koke fleksibel dhe 10 nivele te ndryshme vibrimi, te ndryshueshme me shtypjen e nje butoni. Lejla. Gjatesia totale 32 cm, diam. i kokes se masazhatorit 5.8 cm. Materiali: ABS, silikon. Karikues me koke USB i perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!