Masazhator Bodi-Spa Wonder Wand AC

05782400000

9,560 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masazhator me koke fleksibel dhe 10 nivele te ndryshme vibrimi, te rregullueshme me shtypjen e nje butoni. Pink. Gjatesia totale: 32 cm, diam. i kokes se masazhatorit 5.8 cm. Mund te punoj vetem me energji elektrike per nje fuqi maksimale. Kabulli 1.7 metra i gjate eshte i lidhur ne menyre te sigurte me masazhatorin. Materiali: ABS, silikon.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masazhator me koke fleksibel dhe 10 nivele te ndryshme vibrimi, te rregullueshme me shtypjen e nje butoni. Pink. Gjatesia totale: 32 cm, diam. i kokes se masazhatorit 5.8 cm. Mund te punoj vetem me energji elektrike per nje fuqi maksimale. Kabulli 1.7 metra i gjate eshte i lidhur ne menyre te sigurte me masazhatorin. Materiali: ABS, silikon.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!