Pastrues Intim Splash Queen

05296130000

3,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pastrues intim personal 250 ml me majë të hollë e cila mund të hiqet. Thjesht mbusheni me ujë apo me cdo lëng tjetër që dëshironi, futeni tubin dhe pompojeni.

Madhësia totale: 23 cm, thellësia e futjes: ~ 12 cm.
Materiali: silikoni, ABS, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Info shtesë

Pastrues intim personal 250 ml me majë të hollë e cila mund të hiqet. Thjesht mbusheni me ujë apo me cdo lëng tjetër që dëshironi, futeni tubin dhe pompojeni.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!