Parzmore Bad Kitty Head Harness

05032900000

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Parzmore koke që vishet si një kapuç. Dy tërheqëset e dorës (secila ~30cm) të fiksuar në parzmore sigurojë një mbajtje dhe trajtimin të mirë të partnerit gjatë marrëdhënive orale. Të gjitha shiritat janë 5 cm të gjerë. Ngjyra e zezë..

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Parzmore koke që vishet si një kapuç. Dy tërheqëset e dorës (secila ~30cm) të fiksuar në parzmore sigurojë një mbajtje dhe trajtimin të mirë të partnerit gjatë marrëdhënive orale. Të gjitha shiritat janë 5 cm të gjerë. Ngjyra e zezë.

Materiali: poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!