-50%

Me ulje çmimi!

Mbulese Jasteku Vinyl Pillow Case Black

Mbulese Jasteku Vinyl Pillow Case Black

750 Lekë

1,500 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fetish Collection

Mbulesë jastëku prej materiali vinyl. I lëmuar dhe me shkëlqim, e përkryer per masazhe apo lojra nën vaj. Pastrojeni me leckë të njomë. Mos e lani ne makinë larëse.  Jastëku nuk përfshihet.
Përmasat: 80cm x 80cm.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mbulesë jastëku prej materiali vinyl. I lëmuar dhe me shkëlqim, e përkryer per masazhe apo lojra nën vaj. Pastrojeni me leckë të njomë. Mos e lani ne makinë larëse.  Jastëku nuk përfshihet.
Përmasat: 80cm x 80cm.

Materiali: 100% polyvinylchloride.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!