Thithka Ultraviolett Nipple Sucker

05596790000

5,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Thithka vibruese per meshkuj dhe femra.
Thjesht vendosini, shtypni pompen me ajer dhe kokat e gjoksit do te tendosen dhe forcohen. Me pas ndizni vibrimet dhe do te ndjehet si buze qe ju thithin kokat e gjoksit… (Baterite e perfshira)

Info shtesë

Thithka vibruese per meshkuj dhe femra. 
Thjesht vendosini, shtypni pompen me ajer dhe kokat e gjoksit do te tendosen dhe forcohen. Me pas ndizni vibrimet dhe do te ndjehet si buze qe ju thithin kokat e gjoksit… (Baterite e perfshira)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!