Menge Penisi

05157950000

1,810 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Burrëri impresionuese! Kjo mëngë me penis me ngjyrë të pikturuar me glans të ngurta dhe venat e theksuara shton 4 cm gjatësi në vlerën më të mirë të SIS! Gjatësia e plotë 16,5 cm, Ø 2,7-3,2 cm. Materiali: TPE

Info shtesë

Burrëri impresionuese! Kjo mëngë me penis me ngjyrë të pikturuar me glans të ngurta dhe venat e theksuara shton 4 cm gjatësi në vlerën më të mirë të SIS! Gjatësia e plotë 16,5 cm, Ø 2,7-3,2 cm. Materiali: TPE

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!