Pompe Penisi Hydro7

05339800000

15,360 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompë penisi që punon me ujë për zgjerimin e përhershëm të penisit. Deri në 6 cm më të gjatë, 30% e trashë dhe 40% më shumë masë është e mundur - pas vetëm 6 javë të trajnimit të relaksuar në banjë ose në dush. Si të përdorni: mbusheni Bathmate me ujë, e vendosni atë mbi penis dhe pastaj lëvizni lart e poshtë për 15 minuta. Gjatësia e plotë e pompës përafërsisht. 30 cm - i pershtatshem per maks. gjatësia e penisit prej 18 cm (kur është e drejtë), e brendshme Ø 4.6 cm, kapaciteti 200 ml. Materiali: polikarbonat (PC), gome.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pompë penisi që punon me ujë për zgjerimin e përhershëm të penisit. Deri në 6 cm më të gjatë, 30% e trashë dhe 40% më shumë masë është e mundur - pas vetëm 6 javë të trajnimit të relaksuar në banjë ose në dush. Si të përdorni: mbusheni Bathmate me ujë, e vendosni atë mbi penis dhe pastaj lëvizni lart e poshtë për 15 minuta. Gjatësia e plotë e pompës përafërsisht. 30 cm - i pershtatshem per maks. gjatësia e penisit prej 18 cm (kur është e drejtë), e brendshme Ø 4.6 cm, kapaciteti 200 ml. Materiali: polikarbonat (PC), gome.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!