Plug Anale RELAXXXX Silver Pink SIZE S

55078843

2,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Argëtim i nxehtë për fillestarët - Starteri i Argjendtë në madhësi S është madhësia perfekte për fillestarët. i lehtë për t'u pastruar dhe mund të ruhet në mënyrë higjienike falë xhamit të mbyllur. Për një dashuri edhe më intensive me Silver Starter, ne rekomandojmë lubrifikantë Smoothglide®. Diametri: përafërsisht. 2.5 cm Gjatësia: përafërsisht. 7.2 cm Materiali: Krom (pa nikel) Ngjyra: rozë

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Argëtim i nxehtë për fillestarët - Starteri i Argjendtë në madhësi S është madhësia perfekte për fillestarët. i lehtë për t'u pastruar dhe mund të ruhet në mënyrë higjienike falë xhamit të mbyllur. Për një dashuri edhe më intensive me Silver Starter, ne rekomandojmë lubrifikantë Smoothglide®. Diametri: përafërsisht. 2.5 cm Gjatësia: përafërsisht. 7.2 cm Materiali: Krom (pa nikel) Ngjyra: rozë

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!