GEL Pearls Lust Massage Set

06117000000

5,950 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Paketa e kënaqësisë për Meshkuj dhe Femra!
Përmbajtja: 1 xhel premium silikoni (30 ml) që siguron një ndjenjë të thatë të butë (sikur keni veshur dorashka të mëndafshta), 1 zinxhir perla që është perfekt për masazh sensual të penisit ose vaginës dhe 1 libër me udhëzime hap pas hapi.

Info shtesë

Paketa e kënaqësisë për Meshkuj dhe Femra!
Përmbajtja: 1 xhel premium silikoni (30 ml) që siguron një ndjenjë të thatë të butë (sikur keni veshur dorashka të mëndafshta), 1 zinxhir perla që është perfekt për masazh sensual të penisit ose vaginës dhe 1 libër me udhëzime hap pas hapi.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!