Menge Penisi

05319280000

3,910 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge penisi transparente me damare diam 3.1 cm dhe koke ( zgjat penisin me 5 cm).Gjatesia totale 21.4 cm, gjatesia e brendshme 13.6 cm, diametri i menges 4.6-5.2 cm. Menga eshte e lidhur me nje rrip te zi per qendrim te sigurt.

Info shtesë

Menge penisi transparente me damare diam 3.1 cm dhe koke ( zgjat penisin me 5 cm).Gjatesia totale 21.4 cm, gjatesia e brendshme 13.6 cm, diametri i menges 4.6-5.2 cm. Menga eshte e lidhur me nje rrip te zi per qendrim te sigurt.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!