Dildo Realistixx 22cm

05242120000

5,660 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ne forme penisi realistik me koke pink, damare blu dhe testikuj. Me ngjitje me vakum ne baze. Gjatesia totale 22 cm, gjatesia e penetrueshme 15 cm, diam. 5.1 cm. Materiali: PVC.

Info shtesë

Dildo ne forme penisi realistik me koke pink, damare blu dhe testikuj. Me ngjitje me vakum ne baze. Gjatesia totale 22 cm, gjatesia e penetrueshme 15 cm, diam. 5.1 cm. Materiali: PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!