Set Smile Kit

05752240000

8,340 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kit Sweet Smile me 7 copë! Përmbajtja e setit: bullet dhe vibrator me 7 nivele, topat e dashurisë, rruaza anal, plug anësor, unazë , mëngë penisi. Ngjyra: roze. Materiali: Silikon, ABS. Bateritë e përfshira.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Kit Sweet Smile me 7 copë! Përmbajtja e setit: bullet dhe vibrator me 7 nivele, topat e dashurisë, rruaza anal, plug anësor, unazë , mëngë penisi. Ngjyra: roze. Materiali: Silikon, ABS. Bateritë e përfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!