Vibrator Nature Vibe

05895510000

3,630 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator me 4 mënyra përkuljeje dhe lehtësisht i kontrollueshëm nga një buton. Gjatesia: 17.8 cm, diametri: 3.1 - 4.6 cm. Materiali prej silikoni. Nevojiten 2 bateri

Info shtesë

Vibrator me 4 mënyra përkuljeje dhe lehtësisht i kontrollueshëm nga një buton. Gjatesia: 17.8 cm, diametri: 3.1 - 4.6 cm. Materiali prej silikoni. Nevojiten 2 bateri

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!