Menge Penisi X-tra lust

05222280000

1,750 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Menge Penisi X-tra Lust, ngjyre lejla me "kunja" stimuluese. Gjatesi 14.5 cm, diametri 2 cm. "Kunjat" stimuluese jane te buta dhe te mbuluara gjate gjithe gjatesise. Materiali eshte i tipit TPE (plastike).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Menge Penisi X-tra Lust, ngjyre lejla me "kunja" stimuluese. Gjatesi 14.5 cm, diametri 2 cm. "Kunjat" stimuluese jane te buta dhe te mbuluara gjate gjithe gjatesise. Materiali eshte i tipit TPE (plastike)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!