Vibrator STIMULATOR CANDY PIE LIVELY

00801284

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masazhator klitori ngjyre pink me vibrime te fuqishme dhe material te bute.
Materiali: ABS. Diametri: 2.5cm, gjatesia: 10.5c.
Baterite jane te perfshira.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masazhator klitori ngjyre pink me vibrime te fuqishme dhe material te bute.
Materiali: ABS. Diametri: 2.5cm, gjatesia: 10.5c.
Baterite jane te perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!