Vibrator Butterfly Vibrator Pink

05828400000

5,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Kenaqeni veten!
Vibrator roze me perla, me nje krah vibrues qe stimulon klitorin ne formen e nje fluture. Krahu stimulues ka 7 nivele vibrimi dhe 8 modelet e rrotullimit te boshtit jane te kontrolluara vecmas ne prekjen e nje butoni. Funksioni i futjes ofron nje ndjenje shtese te kenaqesise. Gjatesia e plote: 22.5 cm, thellesia e penetrimit: 12 cm diam. 2.2 - 3.2 cm.
Materiali: TPR, ABS.

Info shtesë

Kenaqeni veten!
Vibrator roze me perla, me nje krah vibrues qe stimulon klitorin ne formen e nje fluture. Krahu stimulues ka 7 nivele vibrimi dhe 8 modelet e rrotullimit te boshtit jane te kontrolluara vecmas ne prekjen e nje butoni. Funksioni i futjes ofron nje ndjenje shtese te kenaqesise. Gjatesia e plote: 22.5 cm, thellesia e penetrimit: 12 cm diam. 2.2 - 3.2 cm.
Materiali: TPR, ABS.
Ju lutemi porositini baterite vecmas: 4 x Micro/AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!