KIT KINX 4 PLAY

55006099

3,970 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set me 4 artikuj eksitues. 1 menge gishti ose vibratori. 1 menbe penisi me bullet (diam rreth 5 cm elastik. 1 gishtes me stimulues klitori dhe me vend per bullet. 1 anal plug me vend per bullet ( gjatesia 7.5 cm, diam 7.5cm). 1 bullet me shpejtesi te ndryshme ( gjatesia 5 cm, diam 5cm). Ngjyre lejla. Baterite 3 x LR44 e perfshira. Materiali TPE, ABS.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set me 4 artikuj eksitues. 1 menge gishti ose vibratori. 1 menbe penisi me bullet (diam rreth 5 cm elastik. 1 gishtes me stimulues klitori dhe me vend per bullet. 1 anal plug me vend per bullet ( gjatesia 7.5 cm, diam 7.5cm). 1 bullet me shpejtesi te ndryshme ( gjatesia 5 cm, diam 5cm). Ngjyre lejla. Baterite 3 x LR44 e perfshira. Materiali TPE, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!